Aktualności

          • Dziękujemy!

          • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Pikniku Rodzinnego. Dzięki Państwa pracy, życzliwości i wsparciu mogliśmy wspólnie przeżyć wyjątkowy dzień pełen radości i integracji.

            Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za przygotowanie loterii fantowej oraz organizację poczęstunku i napojów.

            Dziękujemy Radzie Pedagogicznej za przygotowanie miejsca do wspólnego biesiadowania, występów artystycznych, zabaw harcerskich i konkurencji sportowych.

            Wyrazy wdzięczności składamy Strażakom za wspaniały pokaz strażacki, który dostarczył uczestnikom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

            Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kaszewczuk za udostępnienie dmuchańców oraz opiekę nad tą atrakcją.

            Podziękowania kierujemy również do wszystkich Sponsorów, dzięki którym dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji i spędzić ten dzień w atmosferze beztroskiej zabawy.

            Dziękujemy za okazane serce, zaangażowanie i wspólne tworzenie pięknych wspomnień.

          • Zapraszamy!

          • Szanowni Państwo, 
            dyrektor szkoły informuje, że ruszyły zapisy na półkolonie dla uczniów z klas 1-4.
            Półkolonie odbędą się od 29.06 do 03.07.
            Liczba miejsc ograniczona. 
            Druki do pobrania w sekretariacie szkoły.

          • Konkurs BRD

          • Za nami kolejny etap ogólnopolskiego turnieju BRD (Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym). Tym razem zmagania na szczeblu okręgu odbyly sie w Koronowie. Nasi uczniowie zaprezentowali się z ogromnym zaangażowaniem, wiedzą i sportowym duchem!
            Po wielu wymagających konkurencjach — zarówno teoretycznych, jak i praktycznych — obie nasze drużyny osiągnęły  dobre wyniki.
            Starsza grupa zajęła 5. miejsce, pokazując  determinację i  współpracę zespołową.
            Młodsza drużyna wywalczyła natomiast 3. miejsce i stanęła na podium, co jest ogromnym sukcesem i powodem do dumy!
            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, wiedzy oraz umiejętności praktycznych związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

          • Mam Talent!

          • Dzisiaj w naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs "Mam Talent". Dzieci ze wszystkich klas miały możliwość zaprezentowania swoich wszelakich umiejętności i talentów. Był śpiew, rap, tańce, akrobacje na rolkach i pokaz wsadów piłki do kosza. Atmosfera panowała gorąca, a emocjom i wzruszeniom wśród uczestników oraz publiczności, nie było końca! Słodkie upominki oraz nagrody główne dla 3 pierwszych miejsc w postaci voucherów ufundowała Rada Rodziców!

          • Konkurs historyczny „Marzec ‘81 w województwie kujawsko - pomorskim ze szczególnym uwzględnieniem terenu gminy Dobrcz”

          •  

               W piątek 17 kwietnia odbyła się kolejna edycja konkursu historycznego dotyczącego strajków rolniczych z 1981 r. Szkołę Podstawową w Kozielcu reprezentowali: Igor z klasy 8 oraz Grzegorz i Maciej z klasy 7. Podczas konkursu oprócz wykazania się własną wiedzą mieli oni możliwość wysłuchać wykładów gości z Instytutu Pamięci Narodowej, poznać wiele ważnych osób oraz uczestników wydarzeń z 1981 roku. Byli też świadkami wręczenia medali osobom zasłużonym dla gminy. Za udział w zmaganiach konkursowych otrzymali praktyczne upominki.

             

            Agnieszka Drożyńska

          • Gminne Zawody BRD w Szkole Podstawowej w Kozielcu! 

          • W Szkole Podstawowej w Kozielcu odbyły się dziś emocjonujące zawody Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie ze wszystkich szkół naszej gminy rywalizowali w testach wiedzy oraz na torze sprawnościowym. Poziom był naprawdę wysoki, a walka o podium – zacięta
            Wyniki
            Grupa I (młodsza) – zwyciężyła drużyna z Borówna, pokazując świetną znajomość przepisów i dobrą jazdę po torze.

            Grupa II (starsza) – pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Kozielca, która popisała się zarówno wiedzą, jak i opanowaniem w części praktycznej.
            Nagrodę za najlepszy indywidualny wynik w grupie młodszej otrzymał Bartosz Niedzielski ze szkoły w Kozielcu a w grupie starszej również reprezentantka naszej szkoly Lena Rafińska 

            Gratulacje dla wszystkich uczestników za zaangażowanie, sportową postawę i ogrom wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. To właśnie takie wydarzenia uczą odpowiedzialności i rozwijają umiejętności, które przydadzą się każdego dnia

          • Nasze ostatnie sportowe zmagania!

          • W turnieju pilki nożnej o mistrzostwo Gminy Dobrcz zawodniczki  z Kozielca wywalczyły 2. miejsce!
            To był dzień pełen emocji, walki i świetnej gry. Nasze dziewczęta pokazały ogromne zaangażowanie, ducha zespołu i sportową determinację.

            Mlodsze koleżanki z klas 4-6 wywalczyły 3 miejsce.walczyly do samego końca o zwycięstwo, niestety w ostatnim meczu turnieju pechowo 1 : 0 uległy późniejszym triumfatorkom.
            Gratulujemy obu drużynom za godne reprezentowanie szkoły!

             

            Puchar Tymbarku 
            Dwie drużyny reprezentowały naszą szkołę w tegorocznej edycji turnieju o Puchar Tymbarku : zespoły U12 dziewcząt I chłopców. Dziewczyny roegraly 2 mecze: najpierw przegrały z drużyną z Wtelna następnie pokonały zespół z Łochowa i zajęły 2 miejsce.
            Chłopcy w pierwszym meczu przegrali z reprezentantami Białych Błót następnie pokonali zespół z Niemcza zremisowali z Osielskiem i na koniec przegrali z Dobrczem. 
            Obie drużyny walczyły bardzo dzielnie i z pełnym zaangażowaniem.
            Gratulujemy postawy i dziękujemy za walkę!

          • Tylko u nas!

          • Chcielibyśmy się pochwalić, że szkoła w Kozielcu pozyskała defibrylator AED, który może służyć nie tylko uczniom, ale także mieszkańcom Kozielca.

            W szkole odbyło się również szkolenie Pierwszej Pomocy! Jesteśmy na bieżąco!!

          • Nasze aktywności

          • Dużo działo się w marcu i na początku kwietnia! Byliśmy z wizytą w Radiu Pik, przybyło do nas Mobilne Planetarium, pojechaliśmy do kina, a także szukaliśmy Zajączka!

          • Dzień Świadomości o Autyzmie

          • W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia dominował kolor niebieski. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach poświęconych tej tematyce, przygotowali plakaty oraz tablice informacyjne, które przybliżały wiedzę o autyzmie. Wspólnie zasadziliśmy także kwiaty w niebieskich barwach. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział i ogromne zaangażowanie.