
Do 17 czerwca trwają zapisy do świetlicy na nadchodzący rok szkolny.
Dokumenty do pobrania:

Do 17 czerwca trwają zapisy do świetlicy na nadchodzący rok szkolny.
Dokumenty do pobrania:
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Pikniku Rodzinnego. Dzięki Państwa pracy, życzliwości i wsparciu mogliśmy wspólnie przeżyć wyjątkowy dzień pełen radości i integracji.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za przygotowanie loterii fantowej oraz organizację poczęstunku i napojów.
Dziękujemy Radzie Pedagogicznej za przygotowanie miejsca do wspólnego biesiadowania, występów artystycznych, zabaw harcerskich i konkurencji sportowych.
Wyrazy wdzięczności składamy Strażakom za wspaniały pokaz strażacki, który dostarczył uczestnikom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kaszewczuk za udostępnienie dmuchańców oraz opiekę nad tą atrakcją.
Podziękowania kierujemy również do wszystkich Sponsorów, dzięki którym dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji i spędzić ten dzień w atmosferze beztroskiej zabawy.
Dziękujemy za okazane serce, zaangażowanie i wspólne tworzenie pięknych wspomnień.
Szanowni Państwo,
dyrektor szkoły informuje, że ruszyły zapisy na półkolonie dla uczniów z klas 1-4.
Półkolonie odbędą się od 29.06 do 03.07.
Liczba miejsc ograniczona.
Druki do pobrania w sekretariacie szkoły.
Za nami kolejny etap ogólnopolskiego turnieju BRD (Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym). Tym razem zmagania na szczeblu okręgu odbyly sie w Koronowie. Nasi uczniowie zaprezentowali się z ogromnym zaangażowaniem, wiedzą i sportowym duchem!
Po wielu wymagających konkurencjach — zarówno teoretycznych, jak i praktycznych — obie nasze drużyny osiągnęły dobre wyniki.
Starsza grupa zajęła 5. miejsce, pokazując determinację i współpracę zespołową.
Młodsza drużyna wywalczyła natomiast 3. miejsce i stanęła na podium, co jest ogromnym sukcesem i powodem do dumy!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, wiedzy oraz umiejętności praktycznych związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.
Dzisiaj w naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs "Mam Talent". Dzieci ze wszystkich klas miały możliwość zaprezentowania swoich wszelakich umiejętności i talentów. Był śpiew, rap, tańce, akrobacje na rolkach i pokaz wsadów piłki do kosza. Atmosfera panowała gorąca, a emocjom i wzruszeniom wśród uczestników oraz publiczności, nie było końca! Słodkie upominki oraz nagrody główne dla 3 pierwszych miejsc w postaci voucherów ufundowała Rada Rodziców!

Szanowni Państwo, informujemy,
że rusza rekrutacja.
Zachęcamy do zapisów dzieci przedszkolnych oraz w wieku szkolnym.
Wnioski można składać:
Czekamy na Państwa dzieci!!
Niezbędne dokumenty:
W piątek 17 kwietnia odbyła się kolejna edycja konkursu historycznego dotyczącego strajków rolniczych z 1981 r. Szkołę Podstawową w Kozielcu reprezentowali: Igor z klasy 8 oraz Grzegorz i Maciej z klasy 7. Podczas konkursu oprócz wykazania się własną wiedzą mieli oni możliwość wysłuchać wykładów gości z Instytutu Pamięci Narodowej, poznać wiele ważnych osób oraz uczestników wydarzeń z 1981 roku. Byli też świadkami wręczenia medali osobom zasłużonym dla gminy. Za udział w zmaganiach konkursowych otrzymali praktyczne upominki.
Agnieszka Drożyńska
W Szkole Podstawowej w Kozielcu odbyły się dziś emocjonujące zawody Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie ze wszystkich szkół naszej gminy rywalizowali w testach wiedzy oraz na torze sprawnościowym. Poziom był naprawdę wysoki, a walka o podium – zacięta
Wyniki
Grupa I (młodsza) – zwyciężyła drużyna z Borówna, pokazując świetną znajomość przepisów i dobrą jazdę po torze.
Grupa II (starsza) – pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Kozielca, która popisała się zarówno wiedzą, jak i opanowaniem w części praktycznej.
Nagrodę za najlepszy indywidualny wynik w grupie młodszej otrzymał Bartosz Niedzielski ze szkoły w Kozielcu a w grupie starszej również reprezentantka naszej szkoly Lena Rafińska
Gratulacje dla wszystkich uczestników za zaangażowanie, sportową postawę i ogrom wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. To właśnie takie wydarzenia uczą odpowiedzialności i rozwijają umiejętności, które przydadzą się każdego dnia
W turnieju pilki nożnej o mistrzostwo Gminy Dobrcz zawodniczki z Kozielca wywalczyły 2. miejsce!
To był dzień pełen emocji, walki i świetnej gry. Nasze dziewczęta pokazały ogromne zaangażowanie, ducha zespołu i sportową determinację.
Mlodsze koleżanki z klas 4-6 wywalczyły 3 miejsce.walczyly do samego końca o zwycięstwo, niestety w ostatnim meczu turnieju pechowo 1 : 0 uległy późniejszym triumfatorkom.
Gratulujemy obu drużynom za godne reprezentowanie szkoły!
Puchar Tymbarku
Dwie drużyny reprezentowały naszą szkołę w tegorocznej edycji turnieju o Puchar Tymbarku : zespoły U12 dziewcząt I chłopców. Dziewczyny roegraly 2 mecze: najpierw przegrały z drużyną z Wtelna następnie pokonały zespół z Łochowa i zajęły 2 miejsce.
Chłopcy w pierwszym meczu przegrali z reprezentantami Białych Błót następnie pokonali zespół z Niemcza zremisowali z Osielskiem i na koniec przegrali z Dobrczem.
Obie drużyny walczyły bardzo dzielnie i z pełnym zaangażowaniem.
Gratulujemy postawy i dziękujemy za walkę!
Chcielibyśmy się pochwalić, że szkoła w Kozielcu pozyskała defibrylator AED, który może służyć nie tylko uczniom, ale także mieszkańcom Kozielca.
W szkole odbyło się również szkolenie Pierwszej Pomocy! Jesteśmy na bieżąco!!
Dużo działo się w marcu i na początku kwietnia! Byliśmy z wizytą w Radiu Pik, przybyło do nas Mobilne Planetarium, pojechaliśmy do kina, a także szukaliśmy Zajączka!
W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia dominował kolor niebieski. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach poświęconych tej tematyce, przygotowali plakaty oraz tablice informacyjne, które przybliżały wiedzę o autyzmie. Wspólnie zasadziliśmy także kwiaty w niebieskich barwach. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział i ogromne zaangażowanie.
Już od września możliwość tworzenia klas integracyjnych.
Powered by aSc EduPage